KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7639134
nr 763 9134
Anders Fredrik Skjöldebrand
(1757-1834)
Akvarell, Anders Fredrik Skjöldebrand (1757-1834), tillskriven, skeppsbrott, 51x70
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 4 juni 2012
kl 18:29:45
500 kr
250 kr
450 kr
650 kr
600 kr
800 kr
1.800 kr